Aktuálně

Sokol Troubelice - SK Loštice 1923 1:1 (0:0)
Branky: „78“ Hosté 0:1
„82“ Jonáš 1:1

Do utkání jsme změnili systém hry i rozestavení. Povedlo se ,co se týče aktivního napadání na polovině soupeře. První poločas byl z naší strany skvělý, soupeře jsme do ničeho nepustili, naopak my jsme tam měli tři skvělé šance na vstřelení branky, ale buď nás vychytal hostující brankář nebo jsme minuli bránu. Poločasový výsledek 0:0 vyhovoval spíše hostům.

Druhá půle byla ve stejné režii jako ta první. Držíme míč, jsme na dostřel, ale bez efektu. Od 70 minuty hosté zvýšili tlak a odměnou jim byla branka v 78 minutě utkání, kdy nás pěkně vykombinovali středem hřiště. První slušná akce Loštic, po které prohráváme. Na konečných 1:1 se v 82 minutě trefuje střídající Jonáš. V poslední minutě nás vychytá opět brankář hostů po TOP šanci Janíčka.

Dnes jsme ztratili dva body. Hráčům nemůžu nic vytknout až na koncovku. Byli jsme lepší, ale nevyhráli jsme. Takový fotbal někdy bývá. Zbývá poslední podzimní kolo v Lesnici, kde se bude hrát o šest bodů. Máme šnůru čtyř utkání bez prohry v řadě a věřím, že se na utkání připravíme a dovezeme body, které nesmírně potřebujeme.

trenér Bruno Nezval

-------------------------------------------------------------------

SK Protivanov - Sokol Troubelice 1:1 (1:0)
Branky: „22“ Domácí 1:0
„51“ Urbášek 1:1

Chtěli jsme se soustředit více na obranou fázi, protože jsme věděli že domácí jsou na svém hřišti silní - ztratili body jen ve dvou zápasech. Zbytečně jsme soupeři nabízeli standartní situace ať už po rohových kopech nebo po faulech na naší polovině hřiště. Ve 22 minutě se nám jedna taková situace stala osudnou po zbytečném faulu u autové čáry, kdy je hráč domácích otočený zády k naší bráně. Přišel centr a sklepnutý míč na hranici velkého vápna jsme nepokryli a domácí vedli 1:0. Těch špatných věcí tam bylo více v této situaci. Za nedlouho se domácí dožadovali pokutového kopu po ruce jednoho z našich obránců. Nikdo pořádně neví co ruka je, co není, navíc si to náš hráč nastřelil sám, takže rozhodčí nechal pokračovat ve hře. My jsme dopředu byli málo nebezpeční. Byly dvě situace kdy můžeme jít přímočaře do pokutového území, místo toho se alibisticky míče zbavíme a hledáme spoluhráče.

Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře, hned z první šance se trefil Urbášek po pohledné akci, kdy jsme hru přenesli z levé strany na pravou. Domácí hrozili ze standartních situací, ale už se nám to povedlo uskákat. Nám se zvedla po střídání a přeskupení i útočná fáze, dvě dobré zakončení hlavou po centrech ze strany se nepodařilo proměnit, navíc po skvěle zahraném přímém kopu se předvedl domácí brankář. Posledních patnáct minut jsme vypadali lépe než soupeř, ale na výsledku se už nic nezměnilo.

Pro mě dnes slabá první půle, bez emocí, bez pohybu, špatné řešení situací a velmi slabá práce obou útočníků. Nebylo tam nic kreativního ve středové řadě, vázla rozehrávka od zadu, míče jsme nepodrželi a vesměs jsme museli stále běhat a bránit. Až od vyrovnání jsme začali být živější a začali jsme hrát s chutí a bylo vidět, že je v našich silách hrát dobré utkání. Pochvalu zaslouží oba brankáři, kteří patřili k tomu lepšímu na hřišti.

trenér Bruno Nezval

-------------------------------------------------------------------

Sokol Troubelice - SK Paseka 2:1 (1:1)

Branky: „19“ Hosté 0:1
„23“ Pluskal 1:1
„64“ Janíček 2:1

Derby s Pasekou, která byla na třetí příčce v tabulce začali lépe hosté. V 19 minutě se trefil hostující hráč z dvaceti metrů s pomocí naší teče. Za čtyři minuty se nám podařilo vyrovnat, když jsme využili dorážku ve vápně. Zbytek poločasu se nesl ve znamení opatrného scénáře, nikdo nechtěl do poločasu inkasovat. Hosté, i my jsme si vypracovali po jedné šanci.

Druhých pět a čtyřicet minut byla spíše taktická bitva bez šancí. Hrálo se sice v tempu, ale většina akcí končila před šestnáctkou nebo volbou špatného zakončení ve finální fázi. V 64 minutě nám vyšel rohový kop a ujímáme se vedení. Zbytek zápasu jsme si výsledek pohlídali a cenné body zůstaly doma.

Chtěli jsme navázat na body z Olešnice a cíl jsme splnili. Dnes nám fungovala obranná činnost a byli jsme nachystaní na útočné duo Bareš, J.Vojtášek. Pohlídali jsme si dlouhé míče za obranu, na které jsem hráče upozorňoval. Bojovností a přístupem k utkání jsme byli odměněni třemi body.

trenér Bruno Nezval

-------------------------------------------------------------------

1. FC Olešnice - Sokol Troubelice 1:2 (1:1)

Branky: „3“ Pa. Kráčmar 0:1
„4“ Domácí 1:1
„88“ Pa. Kráčmar (p) 1:2

Skvělý vstup do utkání a ve 3 minutě brankou Pa. Kráčmara vedeme 1:0. Hned o minutu později domácí vyrovnávají na 1:1. První poločas nabídl dobrý fotbal z obou stran. Obě mužstva si vypracovala dobré příležitosti k zakončení, které zaváněly brankou. U nás postupně neproměnili Pa. Kráčmar, Pur, Hloušek, Křivánek, Jonáš a opět Pa. Kráčmar.

Druhý poločas byl v režii domácích. My jsme se zbytečně zatáhli a soustředili jsme se na to, abychom neinkasovali. Domácí hráli dobře, nás podržel skvělý Koukal v brance a také to, že domácí mužstvo bylo v zakončení nepřesné. V 88 minutě nám vyšel rychlý brejk a po faulu na Janíčka proměnil pokutový kop Pa. Kráčmar na 2:1 pro nás.

Spokojenost s prvním poločasem, kdy se nám dařilo hrát s míčem, byli jsme nebezpeční v křídelních prostorech, jak přes Pluskala, tak přes Jonáše. Škoda inkasované branky hned po rozehrávce, kdy jsme se dostali do vedení.
Za první poločas je kluky nutno pochválit. Hráli jsme co jsme si řekli před utkáním. Olešnice k dobrému utkání přispěla také. Máme důležité body z venkovního hřiště, dotáhli jsme se na mužstva před námi a nic nevzdáváme.

trenér Bruno Nezval

-------------------------------------------------------------------

TJ Postřelmov - Sokol Troubelice 5:0 (1:0)

Branky: „37“ Domácí 1:0
„53“ Domácí 2:0
„63“ Domácí 3:0
„72“ Domácí 4:0
„82“ Domácí 5:0

Bez pěti hráčů, kteří měli jiné povinnosti jsme zavítali k lídrovi tabulky do Postřelmova. Úvodní dějství přineslo divákům jednu branku, bohužel do naší sítě. Ve 37 minutě se z dálky a s pomocí teče jednoho z našich hráčů ujímají domácí vedení 1:0. První poločas jsme si vypracovali jednou gólovou šanci a dvě takové polo šance. Domácí z jedné střely gól dali, my opět bez úspěchu. Hráli jsme dobře dozadu a domácí se nemohli v první půli dostat do tlaku. Měli převahu, ale téměř bez zakončení. Nám končily brejkové situace na stoperech domácích, kteří si s tím poradili.

Druhý poločas vypadal obdobně jako první. Druhý gól domácích přišel v 53 minutě, když jsme se snažili přejít půlící čáru, kde přišla naše ztráta míče a Postřelmov si poradil se zakončením – 2:0.
Poté jsme to více otevřeli a to byla voda na mlýn útočníkům Postřelmova, kteří se po druhé brance uklidnili, hráli velice dobře a naše obrana byla více pod tlakem. V závěrečné půlhodině udeřili ještě třikrát. Bohužel opět s pěti góly vzadu a další naše vysoká prohra. Dnes, hlavě druhý poločas ukázal Postřelmov obrovskou sílu v útočné fázi a korunoval jej celkovým skórem 5:0.

Po první půli to vypadalo, že jsme schopni nějaký bod urvat, což potvrdil i trenér domácích v poločasové přestávce, když jsme prohodili pár slov a pochválil nás za dobrý výkon. Jenže od 70 minuty bylo na hřišti jedno mužstvo a jsme s výsledkem zklamáni. Čeká nás v posledních pěti zbývajících kolech bitva o všechno.

trenér Bruno Nezval

-------------------------------------------------------------------

SK Náměšť na Hané - Sokol Troubelice 5:2 (4:1)

Branky: „2“ Domácí 1:0
„10“ Domácí 2:0
„19“ Pa. Kráčmar 2:1
„24“ Domácí 3:1
„ 41“ Domácí 4:1
„46“ Janíček 4:2
„48“ Domácí 5:2

Hrůzostrašný start do utkání, kdy do 24 minuty je stav 3:1 pro domácí. Opět se opakují chyby v obranné fázi, když soupeři dvakrát vyloženě namažeme při naší rozehrávce a jeden gól dostaneme průnikovou přihrávkou středem hřiště. My si v první půli vytvoříme tři šance na vstřelení branky bohužel s nulovým efektem. V závěru první půle dostaneme gól, když soupeř vhazuje na půlící čáře hřiště aut. Hororový poločas a je po zápase s výsledkem 4:1.

V poločasové pauze je v šatně bouře, co si řekneme před utkáním neplníme a z toho pramení opravdu chyby s kterými se potýkáme od začátku sezóny. Víme, kde je soupeř silný, přesto inkasujeme od hráčů Fišary a Elsnera po dvou brankách. V úvodu druhé půle dáváme gól naděje na 4:2. Vzápětí po rozehrání soupeře faulujeme v křídelním prostoru a domácí opět vedou rozdílem tří branek, když si nepohlídáme malé vápno na zadní tyči.
Domácí se poté už soustředili na defenzivu. My jsme byli zbrklí, nepřesní a se špatným pohybem. Na držení míče jsme vyhráli, nastřelujeme ještě břevno, ale bylo toho dále už jen poskromnu.

Špatně jsem zvolil stoperskou dvojici od začátku utkání. Až druhý poločas po přeskupení jsme se v zadních řadách rapidně zlepšili, ale už bylo o výsledku rozhodnuto. Nevím, jestli si někteří hráči uvědomují o co se hraje. Přijde mi, že si odehrají fotbálek, pak si dají pár piv a další týden to zopakují. Musíme se zamyslet a zabojovat – hrajeme o záchranu.

trenér Bruno Nezval

-------------------------------------------------------------------

Sokol Troubelice - Sokol Určice 1:2 (1:0)

Branky:
„41“ Pur Jiří 1:0
„58“ vlastní Zapletal 1:1
„79“ Hosté 1:2

S lídrem tabulky jsme chtěli hrát ze zabezpečené obrany a s cílem neinkasovat. Vedení v poločase 1:0 bylo pro nás velice lichotivé, protože hosté předvedli svou kvalitu a celý první poločas se hrálo převážně na naší polovině hřiště. Paradoxně do žádné vážné situace jsme je nepustili. Nám ke gólu pomohl soupeř, když stoper hostů přihrál přímo na nohu našemu útočníkovi.

V druhém poločase jsme očekávali ještě větší tlak soupeře. To se naplnilo v 58 minutě, když si dáváme vlastní, nešťastný gól. Deset minut před koncem utkání si nepohlídáme standartní situaci. Určice dávají druhou branku a vítězí 1:2.

Hráli jsme na tři stopery, chtěli jsme eliminovat sílu soupeře. V prvním poločase se nám to dařilo, soupeř toho moc neměl do zakončení. Vyrovnávací branka na 1:1 po vlastním gólu nás zlomila. Opět z autového vhazování, kdy můžeme hru hrát jednoduše, tak uděláme chybu, na kterou pak naváže brankář. Druhý gól, když si nepohlídáme standartní situaci ze vzduchu, utkání rozhodl. V druhém poločase jsme se neudrželi na půlce soupeře, míče se nám hned vraceli a soupeř dokázal vývoj skóre otočit. Branky jsme soupeři darovali. Zasloužené vítězství hostů, kteří potvrdili, že jsou právem na čele tabulky a v utkání byli lepším týmem. Jsme v krizi, potřebujeme se výsledkově chytnout už nyní v Náměšti. Nyní odehrajeme tři utkání na hřištích soupeřů, nečeká nás nic jednoduchého.
Je potřeba se dát hlavně do pořádku po mentální stránce. Po nevydařeném vstupu do soutěže je to jen na nás, jestli se z této složité situace dokážeme oklepat. Nikdo jiný nám v tom nepomůže.

trenér Bruno Nezval
-------------------------------------------------------------------

Sokol Troubelice - SK Bludov 3:3 (1:1)

Branky:
„05“ Hosté 0:1 (p)
„32“ Pluskal 1:1
„50“ Hosté 1:2
„53“ Hosté 1:3
„82“ Křivánek 2:3
„90+1“ Ryšavý 3:3

Naše brzké vyloučení ovlivnilo téměř celé utkání. Poločasový stav 1:1 byl pro nás dobrý, nechtěli jsme inkasovat a hrát poctivě ze zabezpečené obrany. Rohový kop soupeře a branka na 1:2 byl pro nás těžký direkt. Za další tři minuty bylo s námi ještě hůř. Prohrávali jsme o dvě branky. V 82 minutě snižujeme na rozdíl jedné branky a v nastavení vyrovnáváme na 3:3.

Za stavu 1:3 jsme se nevzdali a závěr utkání nám přinesl vyrovnání a dělbu bodů. Díky alespoň za bod. Utkání jsme dnes potřebovali vyhrát a odpíchnout se ze spodku tabulky. Bohužel celý zápas hrát o jednoho hráče v poli méně bylo velice náročné. Je na hráčích cítit, že špatný vstupu do soutěže se nám nepodařil dle představ. Hra v poli je vcelku na úrovni jsme schopni se do šancí dostávat, produktivita ale musí být lepší a se šancemi musíme naložit lépe. Další vrásky nám dělá defenzivní činnost a laciné branky, které soupeři nabídneme. Musíme se zvednout a dát hlavy nahoru. V týmu síla je, ale musí se výkonnost přenést i na hřiště. Možná bude tento bod ve finále pro nás vzpruha, kdy jsme i v deseti dokázali vyrovnat. Bez bojovnosti a nasazení ale budeme mít problémy.

trenér Bruno Nezval
-------------------------------------------------------------------

Sokol Plumlov - Sokol Troubelice 2:2 (0:1)

Branky: „6“ Pluskal 0:1
„52“ Frantík 1:1 (p)
„57“ Mynařík 2:1
„61“ Janíček 2:2

Brzké vedení nám dodalo patřičné sebevědomí po Pluskalově brance v 6 minutě. Hráli jsme dobře, rychle a měli jsme v první půli ještě dvě možnosti k navýšení skóre. Pavel Kráčmar a Janíček své šance neproměnili. Tam nás tlačí bota. Nadřeme se na gól. Jednobrankové vedení z prvního poločasu jsme chtěli jednoznačně navýšit v druhém poločase.

Druhý poločas nenaznačoval, že by se obraz hry měl změnit. Přišla 52 minuta utkání, smolně jsme zahráli v našem vápně rukou a domácí vyrovnávají z penalty na 1:1. Od této doby bylo domácích plné hřiště. A to, že jsme je nepustili v prvním poločase téměř k ničemu, dokázali domácí zúročit za necelý druhý poločas. V 57 minutě po skrumáži v našem vápně si našel hráč Plumlova míč a propálil vše co mu stálo v cestě. Naštěstí jsme brzy vyrovnali na 2:2 Janíčkem, ale zbytek zápasu byl soupeř lepší. Stálo při nás i štěstí, to když nás dvakrát zachránila tyč. Paradoxně poslední velkou šanci jsme měli my, ale Pavel Kráčmar v tváří v tvář brankáři v tutovce neproměnil.

Dva rozdílné poločasy. První byl od nás nejlepší v probíhající sezóně, ale neproměnili jsme další dvě velké příležitosti. Místo abychom vedli 3:0, tak to bylo jen o gól. Po vyrovnávajícím gólu dostali domácí křídla a byli velice nebezpeční v našem pokutovém území, kdy nám díky výškové převaze dělali velké problémy. Za druhý poločas jsme si vyhrát nezasloužili. Bod z venku bereme, ale je tak na půl. Ve finále jsme mohli vyhrát, ale i prohrát.

trenér Bruno Nezval
-------------------------------------------------------------------

Sokol Troubelice - TJ Libina 1:5 (0:1)

„12“ Hosté 0:1
„47“ Pavel Kráčmar 1:1
„55“ Hosté 1:2
„78“ Hosté 1:3
„82“ Hosté 1:4
„86“ Hosté 1:5

Do utkání jsme vstoupili dobře, úvod patřil nám. Měli jsme tam tlak po stranách hřiště nebezpečné centrované míče do vápna, dvě dobré zakončení a neuznaný gól pro ofsajd. Hosté nás opařili ve 12 minutě, kdy nám uteče Čikl a z rychlé akce střílí vedoucí branku utkání. Nám vyšla ve 35 minutě akce po levé straně, ale Zapletal netrefuje v dobré pozici bránu. Poté hra z obou stran polevila, hrálo se převážně ve středu hřiště. Hosté začali být více na dostřel, ale žádná nebezpečná akce na obou stranách do poločasu nepřišla. Klíčový moment se udál ve 44 minutě. Votoupal fauloval rozběhnutého hostujícího útočníka a šel předčasně do sprchy.

Poločasová přestávka, ve které si řekneme co budeme hrát, chceme se semknout a bojovat. Vyrovnáme ve 47 minutě po standartní situaci a zakončení Pavla Kráčmara nám dává naději. Jsme v euforii. Až moc. V 55 minutě po ztrátě na polovině hřiště, je míč za naší obranou a hosté vedou 1:2. Snažíme se držet výsledek o jeden gól, ale definitivně nás zlomí 78 minuta a rohový kop, kde hosté udeří ze vzduchu. Je po nás, hosté navyšují v závěrečných minutách na konečných 1:5 a zcela zaslouženě ovládají utkání.

Nás zlomilo vyloučení minutu před poločasem. Bohužel jsme nedali první branku my. Museli jsme hrát po inkasované brance do plných. Libina dobře bránila, naopak my jsme si toho moc už nevypracovali. Druhá půle o jednoho našeho hráče méně a rozhodující třetí branka, to bylo naše KO. Dnes, i když jsme hráli v deseti, nebyli jsme silní v osobních soubojích, nebylo tam srdíčko se zápasem něco udělat. Špatné střídaní hráčů, kteří šli v průběhu hry do rozběhnutého utkání. To jsou faktory které dnes rozhodli. Kritická situace v domácích utkáních a skóre 3:10 jsou na pováženou. Hráči si musí uvědomit, (jsou i výjimky, kteří bojují za každé situace) že takhle laxně hrát do defenzivy, navíc o jednoho hráče méně prostě není akceptovatelné. Prohra jde i za mnou špatným střídáním.

trenér Bruno Nezval
-------------------------------------------------------------------

Sokol Chomoutov - TJ Troubelice 1:2 (1:1)

Branky:

„19“ Pavel Kráčmar 0:1
„40“ Kratochvíl 1:1
„79“ Janíček 1:2

Boj, boj a zase boj. V utkání se spoustou nakopávaných dlouhých míčů padly celkem tři branky. Domácí zahrozili jako první střelou, která lízla břevno naší branky. Po pěkné akci středem hřiště se ujímáme vedení. Za nedlouho v dobré pozici pálíme jen doprostřed brány kde stál domácí brankář. Domácí vyrovnávají ve 40 minutě po rohovém kopu.

V druhé půli byla hra podobná jako v prvním poločase. Spoustu dlouhých, nakopávaných míčů za obranu jsme si pohlídali. Z naší strany to také nebylo ideální. Nepodrželi jsme míč na kopačkách a sázeli jsme spíše na rychlé přechody. To se nám nedařilo. Až v 79 minutě jsme z pravé strany našli volný prostor k dosažení kýžené branky. Závěr jsme si pohlídali až na poslední standartní situaci, kdy na zadní tyči ohrozil naši bránu domácí hráč. Přežili jsme a vezeme body domů.

Cíl jsme dnes splnili. Body máme, takže panuje spokojenost. Týmový výkon a bojovnost nám dnes pomohli k bodům.

trenér TJ Troubelice
Bruno Nezval
-----------------------------------------------------------------------

TJ Sokol Troubelice - Maletín 2:5 (0:2)

06.08.2022 17:00 v Troubelicích

Branky:

„21“ Beran 0:1
„44“ Michalčák 0:2
„48“ Kvasničák 0:3
„50“ Marák 0:4
„56“ Kvasničák 0:5
„64“ Kráčmar Pavel 1:5
„84“ hosté vlastní 2:5

Vstup do utkání nám vyšel. Byli jsme aktivní, hlavní rozhodčí nám neuznal branku – pomezní běží k půlící čáře. Poté v dobré pozici hlavou míjíme. Hosté po dlouhém nákopu od brankáře se prosazují střelecky ve 21 minutě utkání. Tam jsme strašidelně zaspali ve dvou soubojích, kdy míč nedokážeme dát z velkého vápna do bezpečí. V další dobré šanci jeden z našich hráčů střílí na bližší tyč, kde reflexivně zachraňuje hostující brankář. Ve 44 minutě Maletín proměňuje pokutový kop z velmi diskutabilní penalty.

Špatný vstup do druhého poločasu určil kdo bude vítězem tohoto utkání. V rozmezí 48 – 56 minuty inkasujeme totožné góly, kdy naši stopeři předvedli až banální hrubky. Zkušený tým z Maletína si dokázal s touto nabídnutou situací poradit. Za stavu 0:5 jsme to ještě nechtěli zabalit, v poslední půlhodině se nám podařilo korigovat na 2:5.

Start do soutěže se nám výsledkově nepodařil. Herně to bylo v pořádku, co se týče do ofenzivy. Šance jsme si byli schopni vypracovat, ale vaz nám zlomila špatná organizace v defenzivě a špatné řešení v klíčových soubojích 30 metrů před naší brankou. Tři branky jako přes kopírák, to si v naší situaci dovolit nemůžeme. Je potřeba si v týdnu tyto nedostatky podrobně vyříkat a poučit se z nich. Náš mladý tým, který měl v utkání průměr 24 let se z toho doufám oklepe a na další utkání budeme lépe připraveni.

trenér domácích
Bruno Nezval

--------------------------------------------------------------------

FK Medlov – TJ Sokol Troubelice 5:1 (3:1)

31.07.2022 17:00 v Medlově

„10“ Domácí 1:0
„21“ Domácí 2:0
„30“ Domácí 3:0
„44“ Pavel Kráčmar 3:1
„74“ Domácí 4:1
„83“ Domácí 5:1

Sestava:

BR – Nesét Jaromír 1998 „ZK“
OBR – Vlček Ondřej 1993, Kráčmar Pavel 1985 Votoupal Šimon 1998, Zapletal Lukáš 1995
ZÁL – Pluskal Jiří 1999, Křivánek David 2000, Šana Jiří 2000, Hloušek Jiři 1998, Jonáš Michal 2000 ZK*
ÚT – Janíček Jaroslav 1999

ZK* - hráč na zkoušku

Střídali: OBR - Ryšavý Jan 2001, Kráčmar Petr 1982, Gogolka Richard 2005, Dušek David 1998,
ZÁL - Urbášek Štěpán 2002, Hoffinger Tomáš 2005
ÚT – Vláčil Lukáš 2004

Absence: Ošťádal Jakub 1997, Pavlík Oldřich 1999, Dokoupil Daniel 2002, Šilhavý Petr 2002, Lolek Tomáš 1982, Pur Jiří 1990,

Chtěli jsme hrát otevřený fotbal s domácím týmem s tím, že bude hrát ve vysokém postavení a napadat rozehrávku soupeře. První půlhodina o výsledku rozhodla, když se domácí prosadili celkem třikrát. Medlov ukázal sílu, dva laciné góly v první půli byly zbytečné. Na závěr poločasu snižujeme na 3:1 po rohovém kopu.

Druhá půle byla vcelku v poli vyrovnaná, do 75 minuty držíme nadějný výsledek. V závěrečné čtvrthodině inkasujeme ještě dvakrát. Konečný stav 5:1.

Musíme se poučit hlavně v obranné fázi. Dnes tři góly, kterým jsme měli jednoznačně předejít a nedostat je. S týmem se špice krajského přeboru to bylo z naší strany maximum. Na lepší výsledek jsme neměli. Zkusili jsme hrát otevřenou partii a Medlov toho dokázal využít.

V sobotu 06.08. od 17:00 již o body doma s Maletínem.
 

-----------------------------------------------------------------------------------

TJ Sokol Troubelice – SK Uničov U19 1:1 (0:1)

24.07.2022 17:00 v Újezdu u Uničova

Sestava:

BR – Nesét Jaromír 1998
OBR – Křivánek David 2000, Vlček Ondřej 1993, Votoupal Šimon 1998, Zapletal Lukáš 1995
ZÁL – Pluskal Jiří 1999, Kráčmar Pavel 1985, Šana Jiří 2000, Jonáš Michal 2000 ZK*
ÚT – Pur Jiří 1990, Janíček Jaroslav 1999

ZK* - hráč na zkoušku

Střídali: OBR - Ryšavý Jan 2001, Kráčmar Petr 1982, Gogolka Richard 2005
ZÁL - Urbášek Štěpán 2002, Hoffinger Tomáš 2005
ÚT – Vláčil Lukáš 2004

Absence: Ošťádal Jakub 1997, Dušek David 1998, Pavlík Oldřich 1999, Dokoupil Daniel 2002, Šilhavý Petr 2002, Hloušek Jiři 1998, Lolek Tomáš 1982

Do 20 minuty jsme hráli to co jsme chtěli. V pohybu, solidně na míči a v rychlosti. Poté přišel útlum, nedostupovali jsme hráče, chyběl nám pohyb a chuť. Hráči soupeře pracovali do defenzívy slušně, dělalo nám problém se dostat do zakončení. Ve 30 minutě inkasujeme po utěšené střele hráče soupeře. Za dalších několik minut navíc soupeř zahazuje pokutový kop.

V druhém poločase hra byla podobná té první. V úmorném horku bylo na obou týmech znát, že s tím mají problémy. Za stavu 0:1 pro Uničov šel hostující hráč sám, ale skvělým zákrokem se zaskvěl Nesét. Trochu jsme se zvedli od 60 minuty. Šance jsme byli schopni si vypracovat, trefujeme břevno, ujímá se až ta z 82 minuty. V poslední minutě jsme nedokázali míč protlačit před brankovou čárou do sítě.

Průběh utkání zřejmě výsledku odpovídá. S první půli spokojený nejsem. Zdlouhavé řešení v kombinaci, soupeř nás včas zavíral a v záložní řadě byl na tom lépe než my.
Od 60 minuty to bylo lepší, střídající hráči hru okysličili a fyzicky jsme neodpadli tak jak ve čtvrtek s HFK Olomouc. Škoda neproměněných situací v poslední čtvrtině utkání.
Impulsem je, že naší hráči z dorostu, kteří s námi zahájili přípravu mohou prodat svůj potenciál a ukázali mi, že budou do budoucna přínosem. Ale musí si to zasloužit přístupem a ochotou se porvat o základní sestavu, stejně tak, jak zbytek týmu.

trenér
Bruno Nezval

------------------------------------------------------------------------------------------

Přípravné utkání

21.7.2022 17:00 hráno v Šumvaldě

TJ Sokol Troubelice - 1. HFK Olomouc 1:3
74. Janíček 1:0
81. 1:1
84 1:2
89 1:3

Sestava
BR - Neset Jaromír "ZK"
OBR - Křivánek David, Kráčmar Pavel, Ryšavý Jan, Zapletal Lukáš
ZÁL - Pluskal Jiří, Šana Jiří, Hloušek Jiří, Dokoupil Daniel, Jonáš Michal "ZK"
ÚT - Janíček Jaroslav

dále nastoupili
BR - Šilhavý Petr
OBR - Votoupal Šimon
ZÁL - Vláčil Lukáš
ÚT - Lolek Tomáš

Absence
Křačmar Petr, Vlček Ondřej, Urbáček Štěpán, Pavlík Oldřich, Ošťádal Jakub, Piruch Martin "ZK", Pur Jiří
"ZK" = hráč na zkoušku

Ve vyrovnaném utkání se na konci radovali mladíci z Olomouce. Jejich rychlost a dravost byla tím pravým co jsme očekávali. Na první zápas jsme byly schopni hrát kombinaci nad očekávání, nevyužité šance nás nakonec stáli vítězství. Hrubě se nám nepovedl závěr utkání , kdy během poseldních devídi minut soupeř utkání otočil ve svůj prospěch.
Chyby které jsme vyrobili u inkasovaných gólů byly z řad žákovských. Lromě posledních 10 minut jsem s utkání a naším výkonem spokojen.

trenér
Bruno Nezval

-----------------------------------------------------------------------------------------
 

 

25. kolo (19.6.2022) Troubelice - Lesnice 3:0 (0:0)

Branky:
„46“ Kráčmar Pavel 1:0
„62“ Pluskal Jiří 2:0
„73“ Kráčmar Pavel 3:0
 

Trenér Troubelice - Bruno Nezval

V první půli jsme museli více tvořil, soupeř se soustředil na obrannou činnost. Vypracovali jsme si dvě šance, ale ani jednou jsme netrefili bránu. Hosté měli jednu příležitost, kterou jsme dokázali odvrátit. Museli jsme hrát trpělivě a čekat na okénka finální přihrávky. To se nám nedařilo, byli jsme uspěchaní a řešili situace jinak než bych si představoval.

Rychlý gól v druhé půli určil směr zbytku zápasu. Oddechli jsme si, spadla z nás tíha okamžiku a více jsme si věřili. Přidali jsme další dvě branky, a o zápase bylo rozhodnuto. Ve zbytku utkání dostali prostor i hráči z lavičky a ukázali, že jsou konkurence schopní.

Chtěli jsme hrát s mužstvem, které se skládalo před sezonu tak, abychom se zachránili. Celkové šesté místo je pro nás nadstandartní. Musíme být spokojení, i když byly utkání, kde jsme měli jednoznačně brát tři body. Hráčům a klubu patří velké díky za předvedenou sezónu.

 

Přiložené dokumenty
Zápis o utkání Troubelice - SK Loštice 1923 1:1
Publikováno do: 31.12. 2022
45.42 KB
Zápis o utkání SK Protivanov - Troubelice 1:1
Publikováno do: 31.12. 2022
49.44 KB
Zápis o utkání Troubelice - SK Paseka 2:1
Publikováno do: 31.12. 2022
45.77 KB
Zápis o utkání 1. FC Olešnice - Troubelice 1:2
Publikováno do: 31.12. 2022
49.74 KB
Zápis o utkání Postřelmov - Troubelice 5:0
Publikováno do: 31.12. 2022
47.56 KB
Zápis o utkání Náměšť na Hané - Troubelice 5:2
Publikováno do: 31.12. 2022
49.23 KB
Zápis o utkání Troubelice - Určice1:2
Publikováno do: 17.11. 2022
48.68 KB
Zápis o utkání Plumlov - Troubelice 2:2
Publikováno do: 30.11. 2022
50.43 KB
Zápis o utkání Troubelice - Libina 1:5
Publikováno do: 30.09. 2022
57.35 KB
Zápis o utkání Chomoutov - Troubelice 1:2
Publikováno do: 30.09. 2022
48.72 KB
Zápis o utkání Troubelice - Maletín 2:5 404.81 KB
©2008-2023 TJ SOKOL Troubelice | webmaster: vlacipe@seznam.cz